Zasieg

Zasieg

Na dzień dzisiejszy usługa Tanie połączenia telefoniczne – 0 708 188 377 jest dostępna dla wszystkich stref numeracyjnych w Polsce, które są w ruchu międzymiastowym. W przypadku połączeń międzynarodowych z numerami stacjonarnymi i komórkowymi usługa jest dostępna w 36 krajach: Argentynie, Grecji, Polsce, Australii, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Holandii, Rosji, Belgii, Hong Kongu, Singapurze, Brazylii, Irlandii, Szwajcarii, Bułgarii, Izraelu, Szwecji, Chile, Japonii, Tajwanie, Chinach, Kanadzie, USA, Czechach, Luksemburgu, Węgrzech, Danii, Niemcczech, Wielkiej Brytanii, Estonii, Norwegii, Włoszech, Finlandii, Nowej Zelandii, Francji i Peru

Dostępność usługi jest ponadto gwarantowana dla abonentów wszystkich operatorów telekomunikacyjnych oferujących swoje usługi na terytorium Polski – w tym takich dostawców jak Orange, Dialog, Netia, Tele2, NOM, Exatel, Telenet, GTS, Pilicka Telefonia czy El-net.

Próbujesz wykonać połączenie, ale próby okazują się nieskuteczne? Najprawdopodobniej oznacza to, że twój operator telefoniczny zastrzegł sobie usługę blokady połączeń z numerami typu 070x. Aby się jej pozbyć musisz skontaktować się z operatorem obsługującym twoją linię telefoniczną i zgłosić prośbę o zdjęcie wspomnianej blokady.

Artykuł dzięki: słomka ptysiowa