Znani producenci telefonow

Znani producenci telefonow

Gru 08

Znani producenci telefonow

Pozwoli to określić swoje początkowe wydatki. Zorganizuj swój ogólny program w taki sposób, że pasuje do tematu i sprawia, że ??maksymalny wpływ na słuchaczy. Zbierz wszystkie media w swojej audycji radiowej. Może to być pliki audio, narracji ogłoszenia promocyjne, wywiady itd. Można to wszystko, czego można oczekiwać w programie.implanty trójmiasto Jako producent, masz wszystko pod kontrolą, w jaki sposób program przepływa z jednego klipu do drugiego. Rozmieszczanie plików w taki sposób, że program ma sens dla słuchaczy. Jeśli podcast program nie jest skoordynowana, użytkownicy nie zauważą go i stracisz klientów.Software picking

Musisz wybrać oprogramowanie w zależności od rodzaju programu radiowego. Oto kilka rozwiązań oprogramowanie służące do konkretnych zadań:

Shoutcast – darmowego rozwiązania programowe radia internetowego dla strumienia audio.

Helix Server Basic – Darmowe oprogramowanie serwera multimediów strumieniowych, które można rozpowszechniać na żywo i na żądanie wideo i inne media

QuickTime Streaming Server – pozwala dostarczyć na żywo lub nagranej zawartości w czasie rzeczywistym przez Internet

QuickTime Broadcaster – QuickTime Broadcaster pozwala niemal każdemu wytworzenia zdarzenia transmisję na żywo

PeerCast – darmowy sposób, aby słuchać radia i oglądać wideo w Internecie

Andromeda – Oprogramowanie dostawy na żądanie, skanuje pliki MP3 i prezentuje je jako w pełni funkcjonalny strumieniowe stronie internetowej

Za pomocą oprogramowania, aby umieścić efektów specjalnych, takich jak "więdną-ins / więdną-out" pomiędzy klipami audio.

Eksportować produkt końcowy

Po drodze są z tym wszystkim, eksportować produkt końcowy w postaci pliku mp3, w formacie skompresowanym pliku dźwiękowym. Jak wiecie, skompresowane pliki dźwiękowe działają najlepiej w internecie, ponieważ duże pliki zajmują więcej czasu w streamingu.

Prześlij Pokaż

Dodaj pokaz na wstędze przy użyciu klienta FTP. Sprawdź adres URL, do którego plik zostanie wysłany do zapewnienia plik dźwiękowy jest słyszalny i odtwarza w internecie.

Jesteś gotowa z Internetu radiowego show. Rozpowiadać o tym i przygotować się do oklasków!

Możesz podcast show ze stacji radiowych do wyboru ponad głowę. Szczegółowy wykaz domy z bali drewnianych stacji radia internetowego by pomóc w tym zakresie.

Autorka jest obecnie związany z Grace Digital Audio, który specjalizuje się w tworzeniu gramofonu USB i listę stacji radia internetowego, co pozwala zamienić starą kolekcję winylową bezpośrednio do formatu MP3 lub CD z oprogramowaniem do nagrywania zawarte Audacity.

Artykuł dzięki: