Wady karty

Wady karty

Sie 13
Wady karty

Szynka sprzęt radiowy może być stosowany przez osoby bez pozwoleń radiowych amatorskich dopóki nie nadawać na dowolnej częstotliwości nie posiadają ważną licencję na FCC. Na przykład, tylko o dowolnej krótkofalarstwa transceiver będzie mieć wysokiej jakości odbiornik. Osoby, które mogą znaleźć dobry użytek dla krótkofalarstwa mogą obejmować krótkofalowej zapalonych słuchaczy radiowych, operatorów radiowych CB, które chcą uruchomić oddzielny wysoką jakość odbierania audycji radiowych i osób chcących wrażliwą AM lub FM nadaje komercyjny odbiornik radiowy. Przed zabraknie i kupić drogie radia szynki dla non-krótkofalarstwa używa się upewnić, że dany Radio posiada wszystkie cechy spodziewasz!

Każda osoba chce wysokiej jakości wieżę lub statywu do użytku z anteny TV mogą być zainteresowani urządzeń radiowych szynki tego rodzaju. Szynka rotatory anteny radiowej mogą być również uwzględnione dla celów anteny TV. Upewnij się, aby poprosić o cenę przed podjęciem zobowiązania do zakupu sprzętu. Upewnij się również, aby zrozumieć charakterystykę ładowania urządzenia. Na przykład, na statywie lub na wieży, jaka jest maksymalna prędkość wiatru jest w stanie wytrzymać? Będzie trzeba użyć przewodów facet? Będzie to konkretny pad być wymagane, a jeśli tak, to jakie są wymiary i ilość betonu wymagane? Jaki rodzaj uziemienia jest www.danel-hurt.pl wymagane przez National Electrical Code dla wieży i anteny? Być może najważniejsze, jaka jest maksymalna wielkość anteny wieża lub statyw jest zaprojektowany, aby bezpiecznie obsługiwać? Czy rotator wystarczająco silne, aby obrócić antenę w pytaniu?

Niektóre anteny kable koncentryczne mogą być w stanie być wykorzystywane do innych celów, ale należy uważać, aby zrozumieć właściwości elektryczne i ochronny kabla koncentrycznego rozważane.
Artykuł dzięki: