Internet w telefonie

Internet w telefonie

Paź 09

Internet w telefonie

Istotnym postępem w radiofonii od czasów, gdy po raz pierwszy wyszedł, radio HD oferuje stacje AM i FM nadawanie wszystkich swoich programów za pomocą środków cyfrowych podczas gdy wcześniej było to robione za pomocą środków analogowych. Oznacza to, że dostaniesz taką samą jakość muzyki z radia, jak to zrobić, gdy pojawi się na serwis laptopów reda płycie CD lub słuchania muzyki z odtwarzacza mp3. Jakość muzyki, ponieważ poprawia się transmisja cyfrowa dźwiękowa i dlatego oczyszcza się i staje się wysokiej rozdzielczości do uszu.

Teraz można podłączyć radio HD na swoim własnym komputerze lub laptopie! Wszystko czego potrzebujesz to odpowiednie wejścia, a następnie będzie można go słuchać przez głośniki komputera. Z RCA połączenia można podłączyć kabla RCA odbiornik radiowy HD OUT do linii w sprawie karty dźwiękowej komputera lub jeśli chcesz bardzo cyfrowego dźwięku bez fuzz, można podłączyć odbiornik HD optyczna się komputer użytkownika optyczna / out połączenia SPDIF. Choć komputer może zmieniać się wraz z wejściem i wyjściem, większość komputerów będą mogli połączyć się z odbiornikiem radiowym HD i móc strumieniowo jasne, muzykę przez głośniki komputera.

Internet w telefonie

Pamiętasz przełączania stacji AM i zastanawiasz się o wszystkich statycznych i fuzz wpadającym przez częstotliwość? Cóż, teraz AM stacje będą grać tak wyraźnie, jak stacje FM stosowanych w przeszłości. Będzie rzeczywiście być w stanie usłyszeć audycje, które dzieją się na stacji AM z jasnością i bez frustrujące interwencji statycznej. Odbiór będzie niezwykle jasne i będzie sposób nowy, aby uzyskać dostęp do radia.

Radio HD nie tylko zaoferować z czystym dźwiękiem, oferuje Ci ogromną nowej odmiany muzyki. Ponieważ ma transmisji cyfrowych, jest w stanie uzyskać dostęp do o wiele więcej niż w przypadku tradycyjnych programów analogowych, że poszukiwali pobliskich sygnałów.
Artykuł dzięki: