Bezplatne mmsy

Bezplatne mmsy

Paź 16

Rozważania częstotliwości dla rekreacyjnych 2 Way Radia

Jeśli jesteś w rynku na 2 radiotelefony do użytku osobistego, masz natychmiastowy i ważny wybór, aby: Jakie pasmo częstotliwości radiowej potrzebujesz?

Częstotliwość! 2 radiotelefony sposób oczywisty wykorzystanie ” metody komunikacji bezprzewodowej, więc przy zastosowaniu 2 radiotelefon jesteś przekazywanie i wysyłanie wiadomości za pośrednictwem powietrza – tym samym powietrzem, które jest obecnie w trakcie sygnałów telewizyjnych, komercyjnych sygnałów radiowych sygnałów radiowych szynki i dosłownie tysiące sygnały z innymi prywatnymi 2 radiotelefony. Federalna Komisja Łączności (FCC) ma za zadanie kontrolowanie wszystkich tych sygnałów komunikacyjnych, tak aby nie wpadają na siebie; do osiągnięcia tego celu mają zastrzeżone pasma częstotliwości do wykorzystania przez niektóre rodzaje komunikacji (wysyłanie sygnału) urządzeń. Istnieją dwa pasma częstotliwości wykorzystywanych dla rekreacji 2 radiotelefony nazywane są one Family Radio Service (FRS) i General Mobile Radio Service (GMRS).

W 1996 roku FCC zastrzeżone zestaw częstotliwości radiowych nazwali (FRS) Kompania Family Radio Service, specjalnie dla krótkiego zasięgu 2 radiotelefony (radia, które działają nie dłużej niż 2 mile od siebie) z wyjściem małej mocy ( do 500 mW lub pół wata).

Około pięćdziesięciu lat przed FCC stworzył zespół FRS mieli zarezerwowane zestaw częstotliwości dla wyższych mocy 2 radiotelefony, które eksploatowane przez dłuższy zasięg to jest (GMRS) Zespół General Mobile Radio Service. Zespół GMRS jest dla radia o mocy od jednego do pięciu watów i zakresie ponad 2 mil. FCC reguluje dwa radiotelefony, które działają w paśmie GMRS i wymaga od użytkowników tego typu radio do uzyskania licencji i uiszczenia opłaty. Pozwolenie GMRS jest dobry okres pięciu lat i kosztuje $ 80.00; licencja musi być uzyskana przez osobę dorosłą (radiotelefony pracujące pod licencj kwiaciarnia-slonecznik.pl – kwiaciarnia internetowa gdańską mogą być wykorzystywane przez nieletnich, ale tylko z wiedzą licencjonowanego dorosłej i zgody).
Artykuł dzięki: