Aplikacje na telefon

Aplikacje na telefon

Sty 12

Aplikacje na telefon

Jeden z najbardziej ukochanych bohaterów starego radia czasu była Amerykanka chińskiego pochodzenia, Charlie Chan. Chan był detektywem w policji Honolulu choć jego przygody często zabierał go na całym świecie.

Charakter Charlie Chan został stworzony w 1923 roku przez Earl Derr Biggers. Jak również detektywa, Chan był zapalonym kolekcjonerem pieczęć.agenty.pl Był oddanym ojcem rodziny z czternastu dzieci. Jego numer jeden Syn często wspomaga go w zdobywaniu złych przestępców. Numer Dwa Syn i Córka Number One także pomógł ojcu w różnych adaptacjach historia.

Pokazy radiowe Charlie Chan rozpoczęła się 2 grudnia 1932 roku w ramach Esso w Five Star Theater. Walter Connolly grał rolę Chan.

Podczas 1944 – 1945 Ed Begley, Sr kontynuował rolę w NBC produkowane wersja o nazwie „The Adventures of Charlie Chan”. W roku 1947 – 48 rolę odegrała Santos Ortega. Numer jeden syn grał Leon Janney i Rodney Jacobs.

Niektóre z najbardziej popularnych odcinków audycji radiowych były: „The Uciekł Muzyk”, „Ciekawy Jazda Morskiej Wiedźmy”, „Ognisty Mikołaj” i „Córka Charlie Chan jest porwany.” W tym ostatnim, Chan numer jeden córki, Rose zostaje porwana przez rabusiów bankowych. Ale dzięki jej sprytowi w pozostawiając śladów za (paciorki z jej naszyjnik) Chan był w stanie śledzić ją w dół. Następnie użyli petardy numer jeden syn oszukać przestępcom do myślenia, oni mieli broń. Number One córka wraca do domu bezpiecznie.

Aplikacje na telefon

Krytycy debatowali charakter Charlie Chan lat. Początkowo postać została stworzona, aby stanowić alternatywę dla negatywnych chińskich portrety takich jak Fu Manchu. Inni uważali Chan był zbyt stereotypowy i podporządkowane. Ale wbrew temu, co krytycy uważają, publiczność kochała Charlie Chan.

Jego często cytowane wypowiedzi są często nazywane Chanisms. Konfucjusz jak powiedzeń są co zestaw Chan oprócz innych amerykańskich detektywów z gatunku mystery. Należą do nich: „Podejrzenie często ojcem prawdy” i „jedno ziarno szczęścia czasem wartości ponad całym polu ryżowym mądrości”.

Charlie Chan był tak popularny był przedstawiany w około pięćdziesięciu filmów, liczne książki, komiksy, serial telewizyjny, a także dwie gry planszowe. Kilka filmów zostały wykonane w wersji hiszpańskiej i chińskiej, jak i angielskim. W chińskiej wersji Chan był wspomagany przez jego córkę, Manna, zamiast syna jak wersji amerykańskiej.

programy radiowe chan są bardzo rzadkie. Ale dzięki internetowi, można słuchać tej zaszczytnej szałwii, gdyż nie tylko rozwiązuje sprawę, ale nadaje mądrość starożytnych przodków, w tym samym czasie. Stare audycje radiowe czas znowu żyć.

Artykuł dzięki: urny warszawa