W jaki sposob wybrac numer?

W jaki sposob wybrac numer?

Wrz 03

W jaki sposob wybrac numer?

Okazja, aby spędzić czas z członków rodziny jest na wyciągnięcie ręki. Byłem z pewnością błogosławieni, gdy ojciec postanowił zachęcić moje zainteresowanie elektroniką kierując mnie do dwukierunkowej komunikacji radiowej. Istnieje kilka rzeczy, które możemy wybrać jako hobby, które oferuje użyteczną trwałą możliwość uczenia się.http://e-akademia.edu.pl Prywatne inter-relacji z naszymi dziećmi tworzy silną więź rodzinną i emocjonalne przywiązanie, która trwa wiecznie.

Byłem typem chłopaka, który przyniósł do domu wszystko elektronicznego udało mi się znaleźć na krawężnikach podczas śmieci pick-up dni. Sąsiad widział moje zainteresowanie i przekazał niechcianych urządzeń elektronicznych, więc mogłem nauczyć. Miałem telewizory, radia torty dla dzieci warszawa, nagrywać Konsola połączona player / radio, itp, w mojej sypialni, a na stole w kuchni. Byłem zafascynowany, jak wszystkie z tych urządzeń elektronicznych pracował. Tata widział to i promować edukację poprzez włączenie mnie w produktach „Heath zestaw”, a później, uzyskując stację bazową Ham Radio i licencji dla naszego domu. Mój świat rozszerzył się ogromnie, a moje zaangażowanie było całe serce w uczeniu się.

Był czas, kiedy mieliśmy maszt radiowy, który obejmował montaż anteny Shortwave szynka, anteny CB Radia i Telewizji naszej anteny razem. To było dość wzrok w naszym sąsiedztwie, gdy przyjaciele taty; Jocko i Claude, w sobotę rano, przyniósł ten maszt na ciężarówkę firmy. Tata zbudował go sam i oznaczało to zaskoczeniem dla nas wszystkich dzieci. On podjął decyzję zaangażowania nas w łączności radiowej jako wspólne hobby. Maszt był trójkątny, zbudowany z 1,5 calowym cienkościennych kwadratowych stanie aluminium, a było 35 ft. Wysokości.

Podstawa masztu dopasowane nachylenie dachu domu: to było łatwo zdjęty z samochodu łóżko na dach, wstał i zabezpieczone na naszym dachu, a następnie wszedł w celu bezpiecznego zamocowania każdej anteny.
Artykuł dzięki: