Telefony – rodzaje

Telefony – rodzaje

Wrz 15

Telefony - rodzaje

RF jest akronimem dla częstotliwości radiowej. Częstotliwość radiowa to termin jest zazwyczaj odnosi się do szybkości oscylacji, który odbywa się w zakresie od 30 kHz do 300 GHz. Odpowiadają one specjalnej częstotliwości, który jest używany do przesyłania i odbierania fal radiowych, czyli tam, gdzie nazwa pochodzi.

RF jest określenie, które jest prawie zawsze odnosił się do drgań elektrycznych, w przeciwieństwie do mechanicznych drgań. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że systemy mechaniczne typu rzeczywiście występują.

Zanim komunikacja radiowa może być odbierany, jest konieczne, aby anteny w miejscu, aby go podnieść. Jednakże, ponieważ antena nie może odróżnić tysięcy sygnałów, że będzie odebrać w tym samym momencie w trakcie użytkowania, tuner jest potrzebne do zawężenia źródło sygnału.

Tuner pomogą Ci dostroić się do określonej częstotliwości, które z kolei pomagają kontrolować co „kanał” czy wybierany do i zbierając z anteny. Tuner zwykle wykorzystuje rezonator, który wzmacnia drgania o żądanej częstotliwości, do punktu, w którym są rozróżnialne przez reszty z „zakłóceń”.

Telefony - rodzaje

Fale radiowe są również stosowane w dziedzinie medycyny. Na przykład, niektóre operacje małoinwazyjne wykorzystania energii RF do ablacji koagulacja i radiowych częstotliwości. To, na przykład, mogą być stosowane do leczenia chorób, takich jak bezdech senny.

RF prądy elektryczne również wyświetlać bardzo ciekawy zestaw właściwości. Na przykład, prąd RF mogą jonizują powietrze i tworzenia ścieżek przewodzących w prawo przez nią. Innym przykładem leży w jaki RF prądy elektryczne przemieszczają się wzdłuż powierzchni przewodów zamiast przenikania przez … aka „efekt skóry”.

Dedi Walker akcji dodatkowych informacji w różnych miejscach, takich jak CB liniowy wzmacniacz i recenzje Marine GPS.

Artykuł dzięki: