Pakiety danych

Pakiety danych

Paź 28

Jaki rodzaj połączenia internetowego muszę móc potoku Radio na moim komputerzeRadio internetowe jest bardzo proste w dzisiejszym świecie. Zasadniczo można użyć tego samego komputera z tym samym oprogramowaniem do przesyłania do 1 słuchacza lub tysięcy słuchaczy. Ważne jest, aby wiedzieć, ile trzeba przepustowość i nieco rzadkie chcesz używać do strumieniowego przesyłania muzyki.Septica

Pasmo przenoszenia – Czy ilość danych, połączenie z internetem może przenosić się z jednego punktu do drugiego w danym okresie czasu. Niż środki, Mała przepustowość, dostaniesz kilka słuchaczy. Duża przepustowość pozwoli Ci mieć więcej słuchaczy.

Szybkość transmisji – po prostu odnosi się do jakości dźwięku strumienia ta jest mierzona w kategoriach komputerowych w "kbps – kilo bitów na sekundę" lub "k" w skrócie. Słuchanie stacji w 128k stereo brzmiałoby jak jakość CD, gdzie jako 24k brzmiałaby bardziej jak słuchanie przez telefon.

OK, ale ile potrzebuję?

Więc tutaj krótki pomysł:

1 MB = 1024 KB, więc to oznacza, jeśli strumień przy 128 kbps

1 MB Dodaj connection = 8 Słuchaczy

5 MB Dodaj connection = 40 Słuchaczy

10 MB Dodaj connection = 80 Słuchaczy

Pamiętaj, że są to typowe połączenie prędkości przesyłania większość ludzi ma w domu. Również ta będzie się zmieniać, jeśli surfowania jednocześnie jesteś strumieniowe, a jeśli masz telefon z domu, korzystając z łącza internetowego, aby nawiązać połączenie. Te środki, jeżeli używanie tego samego połączenia do zrobienia kilka rzeczy w tym samym czasie, może to uczynić na żywo pominąć i twoi słuchacze będą nienawidzę tego.

Jeśli plan jest, aby mieć jak najwięcej słuchaczy, jak to możliwe, ja polecam Ci z usług Radio serwerem internetowym (hosting radiowym) Usługa ta daje możliwości, aby mieć wielu słuchaczy, drzwi zewnętrzne gdynia utrzymując swoje połączenie do Internetu w domu z małym natężeniu ruchu, dzięki czemu można łatwo przeglądać i strumień w tym samym czasie.

Artykuł dzięki: http://www.ochronaoc.pl