Abonament czy karta?

Abonament czy karta?

Wrz 30
Abonament czy karta?

Podobnie jak zrewolucjonizował przemysł telewizyjny, zaawansowanych technologii definicja jest teraz zmienia sposób słuchania radia. Radio High Definition (HD-radio) umożliwia dostrojenie do ulubionej stacji zupełnie nowe doświadczenie. Korzystanie z technologii wysokiej rozdzielczości, każda stacja w kraju może dostarczyć SUPER dewieku podobny do jego odbiorców.sesja noworodkowa kraków Technologia High Definition pozwala również dla słuchaczy do korzystania z usług informacyjnych, takich jak alarmy drogowych i pogodowych i informacji o stanie ich radia.

Wprowadzony przez firmę o nazwie iBiquity Digital HD Radio został stworzony w odpowiedzi na radia satelitarnego, który w połowie lat 90-tych, jakie stwarza realne zagrożenie dla tradycyjnej lub analogowych, radiem. HD Radio mieszanki sygnałów cyfrowych i analogowych sygnałów, kombinację, która umożliwiła tradycyjne stacje do rozpoczęcia nieuniknionego przejścia na cyfrowy. W 2002 iBiquity wykonane jej technologia HD-radiowa dostępna w sieciach całego narodu, a ciastka ptysiowe wiele z nich skoczył na niego.

HD Radio oferuje szereg udoskonaleń do tradycyjnych stacji, a iBiquity mówi następujące ulepszenia są możliwe:

-Jeśli chodzi o jakość dźwięku, radio AM będzie brzmieć jak radio FM.

Abonament czy karta?

– Radio FM będzie mieć krystalicznie czysty, dźwięk CD-like

– Odbiór będzie wolna od statycznego, bez białego szumu i utraty stacja nie będzie już problemem.

– Służby specjalne, takie jak radia na żądanie będzie możliwe dla słuchaczy z HD Radio. usług bezprzewodowych będzie dostarczać wiadomości i ruchu aktualizacji.

Te aktualizacje są dostępne w sieciach za około $ 250,000. Teraz, około 300 nadawcy wykorzystują HD-radio. Tysiące powinien podążać w ciągu najbliższych kilku lat. Gdy robią przejść Wysoka rozdzielczość, będą nadal mieć możliwość nadawania w tradycyjnym, analogowym mody.
Artykuł dzięki: