Trzymają się cotygodniowe spotkania netto do prowadzenia rozdział działalności. Większość rozdziały wydają certyfikaty i inne nagrody, w wyniku tego rozdziałów mogą mieć członków na całym świecie.

Trzymają się cotygodniowe spotkania netto do prowadzenia rozdział działalności. Większość rozdziały wydają certyfikaty i inne nagrody, w wyniku tego rozdziałów mogą mieć członków na całym świecie.

Sty 06

Paperchasing- No nie trzeba buty do biegania.

Jest to jeden z faworytów do członków. Większość certyfikaty Rozdziały zmierzające do kontaktowania niektórych ich członków. Zazwyczaj po otrzymaniu pierwszych certyfikatów Kapituła wyda aktualizacje dla kontaktując dodatkowych członków, zazwyczaj konieczne jest skontaktowanie się z członu podczas cotygodniowego posiedzenia netto.osuszanie budynków bydgoszcz

Wyróżnienia

Wszystkie nagrody są wydawane przez zarządców nagroda za odpowiednią nagrodę.

Bars- no nie pije nich.

W barze przyznawane za każde 100 kontaktów, gdy „500 bar” jest osiągnięte zostanie automatycznie stajesz się członkiem „Międzynarodowego Klubu 500” i będzie podanych zaszczytny numer VP. Służy ze swoim zwykłym 10 – 10 liczby. Istnieją inne profity dla „Międzynarodowym Klubie 500” zbyt.

W 10 – 10 Nagroda Certyfikat zostanie wydany na 1000 kontaktów, 2500 kontaktów i dla każdego późniejszym 2500. Koszt Certyfikatów bar jest $ +2,00 plus 2 Pierwsza klasa Stemple. To działa na cześć systemu oznacza to, że nie trzeba, aby potwierdzić kontakty, ale daty nie muszą być przedłożone.

Istnieje wiele innych systemów udzielenia tj Kontynenty wszystkich sześciu kontynentach należy kontaktować się w tej jednej. Powiaty USA, UK Powiaty, są takie same, nie ma nawet gdzie 25 Nagroda Cyfrowy kontakty są wykonane przy użyciu trybów cyfrowych.

QSO Strony, konkursy i specjalne op. Zajęcia.

10 – 10 QSO sponsorzy osiem stron każdego roku, są one przeznaczone do zabawy i spotkać starych i nowych potencjalnych członków. Strony telefoniczne odbywają się latem i zimą, gdy CW oraz cyfrowe stronami odbywają się wiosną i jesienią.Strony QSO ostatnich 48 godzin. Paź 10 a 24 godzin i odbywa Sprint stroną Komórka łączności odbywa się w trzecią sobotę w marcu.

Istnieją trzy specjalne Działania operacyjne ginekolog piła odbywają się przez cały rok.

Każdy z 10 – 10 członków są zachęcani do udziału w powyższych działaniach.

Konwencje.

10 – 10 posiada dwuletnie konwencję w nieparzystych latach. Wszyscy członkowie są zaproszeni. Osobisty kontakt i koleżeństwo są głównymi celami.

Ten miernik radiowa to nie tylko okno w rogu. Jest to także sposób na poważne zabawy.

Jeśli szukasz dostać się do 10 metrów Radia znajdziesz duży wybór na zewnątrz 10 strony Meter Radio.

Artykuł dzięki: http://www.printexpress.pl