Tanie polaczenia telefoniczne

Tanie polaczenia telefoniczne

Lis 09

Jesteś właścicielem firmy, który ma świetny produkt lub usługę i chcesz poznać opcje reklamowe w radio satelitarne. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć ten proces, pozwól mi pomóc zorientować się jakie medium jest dzisiaj i jakie firmy najlepiej nadają się do gniazdka.

Po pierwsze, co to jest „radio satelitarne”?hurtownia wólka kosowska Był tam dwie firmy, które świadczone usługi radio satelitarne Sirius i XM (), jest obecnie jednym. W 2011 roku połączyły się one i dołączył usług. Nazwa nowej spółki „Radio SiriusXM Satellite”. Począwszy od chwili pisania tego artykułu, nie istnieją żadne inne opcje radia satelitarnego na rynku dla konsumentów w Stanach Zjednoczonych.

Teraz, gdy mamy zdefiniowane, co jest medium, pozwala spojrzeć na najlepszych praktyk w zakresie reklamy na nim.

Podobnie jak AM i radio FM, wersja satelitarny radia oferuje wiele opcji i programów, które zaspokajają do różnych nisz, niektóre większe niż inne. Gdzie można znaleźć informacje o tym, co rodzaje programowania pozwalają reklamy? Agencja reklamowa, która specjalizuje się w radiu powinien być w stanie poprowadzić Cię przez pro i con każdej stacji i być w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania o średnim i znaleźć najbardziej skuteczne opcje dla wyjątkowej biznesu.

Jak każda forma reklamy, to nie jest „jeden dla wszystkich” radiowy nośnik handlowej. Może pracować wielki dla jednych, a nie tak wspaniałe dla innych. To wszystko zależy od produktu lub usługi, której szukasz reklamować. Pozwala przyjrzeć się, kto może korzystać z reklam pm medium, które byłoby lepiej przylegającą do tarczy AM lub FM.

radio satelitarne jest idealne dla firm, które:

Chcesz dotrzeć do odbiorców krajowych z obecnie szalony ogromny „Pepsi jak” budżet (ci są zazwyczaj patrząc na 5k-10k dla planu startowego)

Artykuł dzięki: www.kasety-kominkowe.com