Blokada polaczen

Blokada polaczen

Wrz 09

Ten – Dziesięć międzynarodowe lub po prostu 10 – 10 w skrócie to organizacja amatorskich operatorów radiowych, które są przeznaczone do utrzymania wysokiego poziomu amatorskiego radia i komunikacji na amatorskim paśmie fal 10 metrów (28.0-29.7 MHz). Została założona w 1962 roku i wzrosła nieprzerwanie od tamtego dnia, ale nie bez jego wzloty i upadki w zależności od liczby plam i otwartości w zespole.http://www.serwis-pc.org.pl/gdynia.php W tym momencie ponad 75.000 10/10 numery zostały wydane.

10-10 jest organizacją wolontariuszy bez płatnych funkcjonariuszy, praca polegająca na świadczeniu usług na rzecz członków spada na barki oddanych wolontariuszy. Kwartalnik kwestia ’10 – 10 Wiadomości „, czasopiśmie 30+ strona 10 – 10 zajęć jest jedynym wyjątkiem.

Jeśli jesteś entuzjastą 10 metrów, 10 – 10 pozwala wziąć udział w różnorodnych działaniach na arenie międzynarodowej, z których nie najmniejszym jest spotkanie starych znajomych i tworzących nowe utrzymując zespół aktywna poprzez udział w 10 – 10 siatek, strony QSO i zbieranie certyfikatów. Działania te oferują zarówno satysfakcję i wyzwania, przy jednoczesnym promowaniu nauki i uprzejmy praktyk. Połączenie on-the-air działalności, nagród, bi-annual konwencji, nie zapominając o 10 – 10 artykułów tworzy wyjątkowo silną więź między członkami organizacji.

10 – 10 Codzienne sieci.

Celem dziennej Nets jest promowanie aktywności i dobrych praktyk operacyjnych w paśmie amatorskim 10 metrów i pomagać krótkofalowców w poprawie umiejętności technicznych i procedur operacyjnych. Sieci dostarczenie środków do członków do nawiązania kontaktu i rekrutacji nowych członków i są otwarte dla wszystkich radioamatorów na całym świecie.

Rozdziałach.

10 – 10 ma rozdziały całego świata. Istnieje ok. 200 w danym momencie. Każdy rozdział ma swój własny plan organizacji i ust obróbka skrawaniemala swoje własne wymagania, podstawową jeden byt, który musi być opłacony 10 – 10 członków.
Artykuł dzięki: